مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» 10 ویژگی نرم افزار CRM و چرا شما به آنها نیاز دارید

برای یک کسب و کار موفق، خیلی ضروری تر از مدیریت رابطه با مشتری نمی شود. این کار بسیار مهم، وقت گیر، و خسته کننده نیز مستعد خطای انسانی است.


همه ما در سمت مشتری از چیزها رنج می برد، تندرست در اطراف از فروش به فروش، gritting دندان های ما را از طریق سوالات زائد، به عنوان اطلاعات را از طریق ترک می افتد.


این می تواند برای اولین برداشت بسیار بد با چشم انداز را, که چیزی است که کسب و کار شما نمی تواند استطاعت.


خوشبختانه، نرم افزار برای آن وجود دارد.

نرم افزار CRM چیه؟


نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به خودکار سازی و مدیریت چرخه عمر مشتری برای بخش های فروش و بازاریابی کمک می کند. نرم افزار CRM اطلاعات مشتری را به یک مخزن واحد تحکیم می کند تا کاربران بهتر می توانند روابط را سازماندهی و مدیریت کنند، فرایندهای مشترک را خودکار کنند و ابزارهایی را برای نظارت بر عملکرد و بهره وری فراهم می کنند.

چرا به نرم افزار CRM نیاز دارم؟


بهترین نرم افزار CRM کسب و کار شما را قادر می سازد تا تعاملات مشتری را بهتر مدیریت کند، پشتیبانی ارائه دهد، و روابط را از طریق سیستم ها و فرایندهای قابل اعتماد حفظ کند. همچنین ادغام فرایندهای سازمانی در سراسر بازاریابی، فروش، و خدمات به مشتریان با قابلیت ها و ویژگی هایی که می تواند استراتژیک در خدمت ابتکارات کلیدی در سراسر بخش.


نرم افزار CRM ارائه می دهد سه مزایای عمده برای کسب و کار شما:


دسترسی آسان به داده های مشتری. سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری شامل پایگاه داده های قابل جستجو است که به کاربران اجازه دسترسی به اطلاعات مشتری و چشم انداز در طول جلسات را می دهد. برخی از راه حل ها به کاربران اجازه می دهند اطلاعات را در سراسر دستگاه های متعدد همگام سازی کنند و به روزترین اطلاعات مشتری را از هر نقطه دسترسی ارائه دهند.

   فرایندهای ساده از طریق اتوماسیون. نرم افزار CRM اجازه می دهد تا کاربران استاندارد گردش کار و فرآیندهای مرتبط با فروش، بازاریابی، و پشتیبانی از مشتری برای بهبود هماهنگی بین این تیم ها.

   بینش های قابل عمل در مورد عملکرد کسب و کار و رفتار مشتری. برخی از فروشندگان نرم افزار CRM قابلیت تجزیه و تحلیل را ارائه می دهند، جایی که کاربران می توانند داشبوردها و گزارش های قابل تنظیم را بر اساس داده های مشتری ایجاد کنند. این گزارش ها به بخش بندی مشتریان، ردیابی درآمد، و مدیریت کمپین های شخصی شده کمک می کند.


برای درو کردن آن مزایا، باید ابزاری را انتخاب کنید. صدها نفر در خارج وجود دارد، متفاوت در ویژگی ها، قابلیت ها، و قیمت وجود دارد.


مانند بسیاری از انتخاب ها (در کسب و کار، و در زندگی)، هنگامی که تصمیم می گیرید که قیمت نرم افزار CRM برای سرمایه گذاری در، دانش بهترین دوست شما است. بیایید شکستن 10 هسته، مشترک، و ویژگی های اختیاری شما در جستجوی نرم افزار خود مواجه می شوند.

10 هسته، مشترک، و اختیاری ویژگی های CRM

ویژگی های هسته CRM:


چه چیزی چیزی را به یک ویژگی اصلی می سازد؟ ویژگی های هسته را و یا شکستن گنجاندن یک سیستم در رده CRM; این ویژگی ها باید استاندارد در سراسر تمام نرم افزار CRM.


هر راه حل معتبر CRM سه ویژگی هسته زیر را ارائه خواهد کرد:

1. مدیریت تماس


اطلاعات تماس مانند نام ها، آدرس ها و حساب های رسانه های اجتماعی را در یک پایگاه داده قابل جستجو ذخیره می کند.


ملاحظات کلیدی: در حالی که تمام نرم افزار CRM ارائه می دهد قابلیت مدیریت تماس, شما می خواهید برای طرح بندی و قابلیت استفاده است که منطقی به شما نگاه کنید. مزارع چگونه گذاشته شده اند؟ آیا استفاده و سازماندهی منطقی احساس راحتی می کند؟

2. ردیابی تعامل


یادداشت ها را اضافه کنید و تاریخچه تعامل را برای مستند سازی مکالمات با مخاطبین خاص پیگیری کنید.


ملاحظات کلیدی: همانطور که شما مقایسه راه حل های کوتاه شده, فکر می کنم در مورد چند بار چشم انداز دست به عنوان آنها را از طریق قیف فروش خود را حرکت تغییر دهید. شما می خواهید برای انتخاب نرم افزار CRM است که اجازه می دهد تا تمام احزاب لازم برای همکاری.

3. مدیریت سرب


مدیریت فرایند تبدیل چشم انداز به مشتریان بالقوه (منجر) با شناسایی، نمره، و حرکت منجر از طریق خط لوله فروش.


ملاحظات کلیدی: شبیه به ویژگی مدیریت تماس, کلید در اینجا این است که اطمینان حاصل شود که فرایند مدیریت سرب در سامانه مدیریت CRM خود را از جریان انتخاب و انتقال در راه است که منطقی برای کسب و کار شما, و تیم خود را. از یکی از اعضای تیم فروش بخواهید که به این ویژگی با شما برای تمام نرم افزارها در لیست کوتاه خود نگاه کند.

ویژگی های مشترک نرم افزار CRM:


چه چیزی چیزی را به یک ویژگی مشترک می سازد؟ ویژگی های مشترک نشان می دهد تا در اکثریت سیستم ها در بازار CRM، اما نه همه آنها. این ویژگی ها اغلب نشان دهنده سیستم های قوی تر، به جای یک طرح یا ارائه اساسی است.


ویژگی های مشترک جایی هستند که ما شروع به دیدن تنوع واقعی در میان ارائه نرم افزار. نگاهی به این پنج ویژگی بیند و تصمیم بگیرید که کدام یک برای اهداف شرکت شما ضروری است:

4. ادغام ایمیل


ادغام با ایمیل مانند جی میل، چشم انداز، یاهو، و غیره، اجازه می دهد برای مدیریت و بخش بندی لیست های تماس، و همچنین یک هاب متمرکز برای همکاری متقابل داخلی.


ملاحظات کلیدی: به این فکر کنید که تیم شما در درجه اول چگونه ارتباط برقرار می کند. اگر آنها برای همکاری در داخل یک برنامه استفاده نمی شوند، ممکن است بخواهید نرم افزار CRM را با قابلیت های ادغام ایمیل اولویت بندی کنید.


5. مدیریت اسناد


جمع آوری، آپلود، ذخیره و به اشتراک گذاری اسناد در یک مکان متمرکز، و آن را آسان تر برای همه درگیر برای دسترسی به اطلاعات است.


ملاحظات کلیدی: مدیریت سند یک ویژگی CRM بزرگ است اگر شما یک تیم بزرگ درگیر در قیف بازاریابی و فروش خود را. مرکز متمرکز برای اسناد مهم می تواند راه طولانی به سمت اطمینان از تمام اعضای تیم در دانستن بروید، و ترویج یک تجربه صاف، سازگار برای مشتریان خود را.

6. نقل قول / مدیریت پیشنهاد


ایجاد و ارسال نقل قول و یا پیشنهادات به مشتریان.


ملاحظات کلیدی: کسب و کار شما چقدر اولویت بندی این قابلیت خاص احتمالا پایین می آید به نوع کار شما انجام می دهند. اگر ماهیت محصولات / خدمات خود را اغلب نیاز به برخی از عقب و جلو بیش از قراردادها و پیشنهادات ، سپس متمرکز کردن که روند در داخل نرم افزار CRM خود را دستی ، ویژگی مفید است.

7. مدیریت خط لوله


مشاهده یک نمای کلی از کل خط لوله فروش خود و همچنین وضعیت / پیشرفت هر مرحله فردی در قیف فروش.


ملاحظات کلیدی: اگر شما یک قیف فروش طولانی تر, ممکن است ایده خوبی برای اولویت بندی این ویژگی به عنوان شما برای نرم افزار CRM فروشگاه. داشتن دید چشم پرنده از کل قیف کمک خواهد کرد که نگه داشتن چشم انداز از معطل کردن و یا سقوط را از طریق ترک.

8. اتوماسیون گردش کار


کارهای تکراری را با ایجاد گردش کار هایی که باعث اعمال می شوند یا یادآوری های پیگیری را برای اقدامات بعدی ارسال می کنند، خودکار کنید.


ملاحظات کلیدی: اتوماسیون گردش کار اغلب یک ویژگی نرم افزار CRM در دسترس به عنوان ارتقاء است. در حالی که شما در حال خرید برای نرم افزار، در نظر بگیرید که چقدر خودکار وظایف تکراری در قیف فروش آزاد کردن اعضای تیم برای تکمیل وظایف ظریف تر است. آیا این سود ارزش هزینه اضافی است؟

ویژگی های CRM اختیاری:


چه چیزی چیزی را به یک ویژگی اختیاری می سازد؟ ویژگی های اختیاری در سراسر سیستم های CRM رایج نیست، و می تواند ارائه نرم افزار خاصی جدا از دیگران در داخل رده مجموعه و یا تشخیص آن را به عنوان بهترین مناسب برای طاقچه منحصر به فرد است.


اگر یکی از ویژگی های زیر باید برای کسب و کار / طاقچه خود را داشته باشد، تنظیم جستجوی CRM خود را به طور انحصاری بر روی ابزاری که ارائه این قابلیت تمرکز

9. گزارش / تجزیه و تحلیل


دریافت گزارش خلاصه معمول از ارقام فروش و یا فروش عملکرد (به عنوان مانند ، در روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، و غیره ، بر اساس).


ملاحظات کلیدی: با عملکرد گزارش دهی و تجزیه و تحلیل، شما توانایی اجرای گزارش ها را بر اساس عواملی مانند جغرافیا، مرحله قیف، و حتی فردی عضو تیم فروش به دست می آورید. این نوع از جزئیات اجازه می دهد تا شما را به طور موثر عیب یابی مشکلات به عنوان آنها به وجود می آیند و حفظ درک عمیق از کل فرایند فروش خود را.


10. پیش بینی


تولید پیش بینی برای ارقام فروش آینده و یا درآمد پیش بینی شده بر اساس داده های گذشته و حال / روند.


ملاحظات کلیدی: آیا می خواهید توانایی استفاده از داده های موجود خود را به پیش بینی در مورد محله های آینده و حتی سرزمین های جدید؟ پیش بینی عملکرد قرار می دهد داده های خود را به کار برای شما، توانمندسازی شما را به تصمیم گیری عینی و آگاهانه در مورد آینده شرکت خود را.

فروشگاه برای ویژگی های استراتژیک و قابلیت های


هر کسب و کار متفاوت است! فکر می کنم در مورد تیم فروش منحصر به فرد خود و روند فروش به عنوان شما برای قیمت نرم افزار CRM فروشگاه. و در حالی که شما در آن هستند، فراموش نکنید که در مورد چگونگی آن نرم افزار با هر اتوماسیون بازاریابی موجود ادغام، بازاریابی ایمیل، و رسانه های اجتماعی نرم افزار بازاریابی شما در حال حاضر استفاده کنید (و یا به دنبال نرم افزار CRM با این قابلیت های ساخته شده در).


شما همچنین می توانید پایگاه داده Capterra از نرم افزار CRM جستجو و استفاده از ابزار فیلترینگ ما برای جستجو برای نرم افزار است که شامل ویژگی های مورد نظر خود را.


جشنواره به مدرسه بر می‌گردیم - دیجی کالا
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات مشاهده